Vlastní vyhledávání
 
Život je Zlej
 
Přidat video

Domácí násilí páchané na manželce

Domácí násilí páchané na manželceChlapík bije svou manželku pdery pěstmi i kopy do hlavy i těla. Domácí násilí na ženách je jedna z nejodpornějších forem násilné trestné činnosti. Mnoho útoků zůstává nepotrestáno, ať už kvůli absenci svědků nebo strachu oběti z dalšího násilí.

Zobrazeno: 8222x

Průměrné hodnocení uživatelů
1.4

Uděl body tomuto videu


Další videa z kategorie Násilnosti a výtržnosti
Policejní násilí při zatčení ženyNásilně přerušený hudební festivalKrást se nevyplácí!Kolik policajtů je potřeba k zatčení opilce?
Sdílet na Facebooku
Poslat mailem
Přidat k oblíbeným
Nefunkční video

18.března 2017 - Elida
 
skriver:Trackback Pr#r2ity&i8o30;Whoah this blog is magnificent i really like studying your articles. Keep up the good paintings! You realize, many people are hunting round for this info, you could help them greatly….
 

6.května 2013 - Sabíí
 
Ten chlap ja totoálně blbej a jeto hnudní
 

16.ledna 2013 - Hepnerová
 
To je dobytek ten chlap.To snad ani není možné,jak jí bije.Že jí ten co je nahrával nepomohl.Šla bych na policii až by se trochu uklidnil,nebo bych utekla.Debil,hnusnej.By potřeboval sám dostat po tlamě a zkopat
 

22.říjns 2012 - 1Matrix1
 
Toto nieje chlap to je hovado
 

30.srpna 2012 - Pán
 
Tohle nechapu ten člověk co to natačí jak na to muže koukat ja teda nevím ale být tam tak řeknu te babě at natačí ja toho skurvysina budu kopat. !!!!! HNUS tohle je psychicky nevyrovnaný člověk
 

23.srpna 2012 - zlate
 
to neni hlap je to zbabělec mlatit tahle žensku fuj
 

5.května 2012 - Bara
 
Chudak baba,a nechapu toho kdo to nataci a muze se na to divat a te babe nepomoct.Je to svinstvo a zbabelost.Hajzlove,svine.Takove chlapy obesit a umucit k smrti.Neni to normalni.
 

10.listopadu 2011 - pokemon
 
Tak vedet kde toho tipa najit,napychl bych ho na ten plotek,parchant,dostal by na tlamu ze by se nenazral
 

12.června 2011 - barca
 
Srac!!!!!Potreboval by poradne nakopat a natrhnout prdel!!!!!Ubozak,svine poslala bych na neho armadu chapu at si skusi jake to je!